S1210R-392G
S1210R-392G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 441MA 830 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 2% .83ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-392G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-392G S1210R-392G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 3.9uH 2% .83ohm Shielded SMT Induc