S1210R-393G
S1210R-393G API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-393G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-393G S1210R-393G Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 39uH 2% 5ohm Shielded SMT Induc