S1210R-393H
S1210R-393H API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
RF Inductors - SMD 39uH 3% 5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-393H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-393H S1210R-393H Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 39uH 3% 5ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1210R-393H S1210R-393H Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 39uH 3% 5ohm Shielded SMT Induc