Продукція > DELEVAN > S1210R-393K
S1210R-393K
S1210R-393K Delevan
page19_s1210.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 12MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 179 mA
на замовлення 3498 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 12MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.101" (2.57mm), Part Status: Active, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 179 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R-393K S1210R-393K Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf RF Inductors - SMD 39uH 10%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-393K S1210R-393K Виробник : Delevan page19_s1210.pdf Description: FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 2.5MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 179 mA
Мінімальне замовлення: 2
S1210R-393K S1210R-393K Виробник : Delevan page19_s1210-3359627.pdf RF Inductors - SMD 39uH 10%