S1210R-272J
S1210R-272J API Delevan Inc.
S1210.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 464MA 750 MOHM
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 5% .75ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1210R-272J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1210R272J
на замовлення 495 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
S1210R-272J S1210R-272J Виробник : API Delevan S1210-9164.pdf Fixed Inductors 2.7uH 5% .75ohm Shielded SMT Induc