Продукція > VISHAY > S151K47SL0R63K0R
S151K47SL0R63K0R
S151K47SL0R63K0R VISHAY
sseries.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - S151K47SL0R63K0R - Keramikscheibenkondensator, 150 pF, 3 kV, ± 10%, SL, 10 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: SL
euEccn: NLR
Kapazität: 150pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: S Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 9509 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - S151K47SL0R63K0R - Keramikscheibenkondensator, 150 pF, 3 kV, ± 10%, SL, 10 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: SL, euEccn: NLR, Kapazität: 150pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: S Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S151K47SL0R63K0R S151K47SL0R63K0R Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components sseries.pdf Description: CAP CER 150PF 3KV SL RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: SL
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 150 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
S151K47SL0R63K0R S151K47SL0R63K0R Виробник : Vishay / BC Components sseries.pdf Ceramic Disc Capacitors 150pF 3000V 10% SL0 10mm LS