S15GLWHRVG
S15GLWHRVG Taiwan Semiconductor Corporation
S15DLW%20SERIES_C2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 10pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: SOD-123W
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 400 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 10pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: SOD-123W, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 400 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S15GLWHRVG S15GLWHRVG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation S15DLW%20SERIES_C2103.pdf Description: DIODE GEN PURP 400V 1.5A SOD123W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
S15GLWHRVG S15GLWHRVG Виробник : Taiwan Semiconductor S15DLW%20SERIES_A1610-1113039.pdf Rectifiers 1.5A, 400V Surface Mount Standard Rectifiers
S15GLWHRVG Виробник : Taiwan Semiconductor S15DLW%20SERIES_C2103.pdf Випрямний діод SMD, Io, A = 1,5, Uзвор, В = 400, Uf (max), В = 1,1, C, пФ @ Ur, В, F, МГц = 10@ 4, 1 кГц, Тексп, °C = -55...175, Темп.опір,°C/Вт = 29, I, мкА @ Ur, В = 1@400,... Група товару: Діоди Корпус: SOD-123F Од. вим: шт