S15JLWHRVG
S15JLWHRVG Taiwan Semiconductor Corporation
S15DLW%20SERIES_C2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 10pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Supplier Device Package: SOD-123W
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 10pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Supplier Device Package: SOD-123W, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 600 V.
Інші пропозиції S15JLWHRVG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S15JLWHRVG S15JLWHRVG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation S15DLW%20SERIES_C2103.pdf Description: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard
Part Status: Active
товару немає в наявності
S15JLWHRVG S15JLWHRVG Виробник : Taiwan Semiconductor S15DLW%20SERIES_A1610-1113039.pdf Rectifiers 1.5A, 600V Surface Mount Standard Rectifiers