S15OB381-124
S15OB381-124 Goertek Microelectronics Inc.
S15OB381-124.pdf
Виробник: Goertek Microelectronics Inc.
Description: MIC MEMS ANALOG -38dB OMNI
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.108" L x 0.073" W (2.75mm x 1.85mm)
Sensitivity: -38dB ±1dB @ 94dB SPL
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 62.5dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 400 Ohms
Current - Supply: 150 µA
Voltage Range: 1.5 V ~ 3.6 V
Frequency Range: 100 Hz ~ 8 kHz
на замовлення 663 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC MEMS ANALOG -38dB OMNI, Packaging: Tape & Reel (TR), Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.108" L x 0.073" W (2.75mm x 1.85mm), Sensitivity: -38dB ±1dB @ 94dB SPL, Shape: Rectangular, Type: MEMS (Silicon), S/N Ratio: 62.5dB, Termination: Solder Pads, Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Impedance: 400 Ohms, Current - Supply: 150 µA, Voltage Range: 1.5 V ~ 3.6 V, Frequency Range: 100 Hz ~ 8 kHz.
Інші пропозиції S15OB381-124
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog
Shape: Rectangular
Type: MEMS (Silicon)
S/N Ratio: 62.5dB
Termination: Solder Pads
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 400 Ohms
Current - Supply: 150 µA
Voltage Range: 1.5 V ~ 3.6 V