S16LC12-8
S16LC12-8 SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC 16SO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 16-SO
Unidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: Yes
Grade: Automotive
на замовлення 2138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Steering (Rail to Rail), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 16-SO, Unidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: Yes, Grade: Automotive.
Інші пропозиції S16LC12-8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Steering (Rail to Rail)
Supplier Device Package: 16-SO
Unidirectional Channels: 8
Power - Peak Pulse: 300W