S16LC36-8
S16LC36-8 SMC Diode Solutions
S16LC03-8%20THRU%20S16LC36-8%20N0288%20REV.B.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 36VWM 51VC 16SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max)
Supplier Device Package: 16-SO
Unidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: Yes
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 36VWM 51VC 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V (Max), Supplier Device Package: 16-SO, Unidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: Yes.
Інші пропозиції S16LC36-8
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 16-SO
Unidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Power - Peak Pulse: 300W