S16LCC24-8
S16LCC24-8 SMC Diode Solutions
S16LCC03-8%20THRU%20S16LCC24-8%20N0290%20REV.B.pdf
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 16SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet, Telecom
Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 43VC 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, Telecom, Capacitance @ Frequency: 25pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 16-SO, Bidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 43V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active.
Інші пропозиції S16LCC24-8
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 8
Power - Peak Pulse: 300W