S1812-102K
S1812-102K Delevan
S1812.pdf
Виробник: Delevan
RF Inductors - SMD 1.0uH 10%
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD.
Інші пропозиції S1812-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-102K S1812-102K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1.0uH 10%
на замовлення 516 шт:
S1812-102K S1812-102K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності