S1812-103J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 5% 25ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-103J S1812-103J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 10uH 5% 25ohm Shielded SMT Induc