S1812-151F
S1812-151F API Delevan Inc.
page27_s1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 390MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.347 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 390MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 1.347 A.