Продукція > S18 > S1812-153K
S1812-153K
page27_s1812.pdf
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1812-153K
Description: FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 301 mA.
Інші пропозиції S1812-153K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-153K S1812-153K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf Description: FIXED IND 15UH 301MA 2.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 301 mA
товару немає в наявності
S1812-153K S1812-153K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 15uH 10%