S1812-183H
S1812-183H API Delevan Inc.
page28_mils1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 288 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 288MA 2.4 OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.4Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 288 mA.
Інші пропозиції S1812-183H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-183H S1812-183H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 18uH 3% 15ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812-183H S1812-183H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 18uH 3% 15ohm Shielded SMT Induc