S1812-184F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 180uH 1% 4.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-184F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-184F S1812-184F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 180uH 1% 4.5ohm Shielded SMT Induc