S1812-184G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 180UH 153MA 8.5 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 180uH 2% 4.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-184G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-184G S1812-184G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 180uH 2% 4.5ohm Shielded SMT Induc