S1812-223G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 22uH 2% 14ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-223G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-223G S1812-223G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 22uH 2% 14ohm Shielded SMT Induc