S1812-223J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 5% 14ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-223J S1812-223J Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 22uH 5% 14ohm Shielded SMT Induc