S1812-223K
S1812-223K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812-223K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-223K S1812-223K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 22UH 277MA 2.6 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
S1812-223K S1812-223K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 22uH 10%