S1812-272G
S1812-272G Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 2.7UH 638MA 490MOHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 67MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 638 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.7UH 638MA 490MOHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 67MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 638 mA.
Інші пропозиції S1812-272G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-272G S1812-272G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 2% 67ohm Shielded SMT Induc