S1812-272H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 638MA 490 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 2.7uH 3% 67ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-272H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-272H S1812-272H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 2.7uH 3% 67ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812-272H S1812-272H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 2.7uH 3% 67ohm Shielded SMT Induc