S1812-273H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 267MA 2.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 27uH 3% 13ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-273H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-273H S1812-273H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 27uH 3% 13ohm Shielded SMT Induc