S1812-332H
S1812-332H API Delevan Inc.
page28_mils1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 534MA 700MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 61MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 534 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 534MA 700MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 61MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 534 mA.
Інші пропозиції S1812-332H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-332H S1812-332H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 3.3uH 3% 61ohm Shielded SMT Induc