S1812-334F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 330uH 1% 3.7ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-334F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-334F S1812-334F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 330uH 1% 3.7ohm Shielded SMT Induc