S1812-392G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 487MA 840 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 3.9uH 2% 56ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-392G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-392G S1812-392G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 3.9uH 2% 56ohm Shielded SMT Induc