S1812-392H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 487MA 840 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 3.9uH 3% 56ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-392H S1812-392H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 3.9uH 3% 56ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812-392H S1812-392H Виробник : Delevan S1812.pdf RF Inductors - SMD 3.9uH 3% 56ohm Shielded SMT Induc