Продукція > S18 > S1812-392K
S1812-392K
page27_s1812.pdf
Виробник:
на замовлення 28000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1812-392K
Description: FIXED IND 3.9UH 487MA 840MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 56MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 3.9 µH, Current Rating (Amps): 487 mA.
Інші пропозиції S1812-392K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-392K S1812-392K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 487MA 840MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 56MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 3.9 µH
Current Rating (Amps): 487 mA
товару немає в наявності
S1812-392K S1812-392K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 3.9uH 10%
товару немає в наявності
S1812-392K S1812-392K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf RF Inductors - SMD 3.9uH 10%