S1812-393F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 1% 11ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-393F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-393F S1812-393F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 39uH 1% 11ohm Shielded SMT Induc