S1812-393G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 39uH 2% 11ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-393G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-393G S1812-393G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 39uH 2% 11ohm Shielded SMT Induc