S1812-393H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 250MA 3.2 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 39uH 3% 11ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-393H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-393H S1812-393H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 39uH 3% 11ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812-393H S1812-393H Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 39uH 3% 11ohm Shielded SMT Induc