S1812-394G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 390uH 2% 3.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-394G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-394G S1812-394G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 390uH 2% 3.5ohm Shielded SMT Induc