S1812-394J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 390uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-394J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-394J S1812-394J Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 390uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1812-394J S1812-394J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 390uH 5% 3.5ohm Shielded SMT Induc