S1812-394K
S1812-394K API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812-394K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-394K S1812-394K Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 390UH 105MA 18 OHM SMD
товару немає в наявності
S1812-394K S1812-394K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 390uH 10%