S1812-473F
S1812-473F Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 9MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 242 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 242MA 3.4 OHM SMD, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 9MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 242 mA.
Інші пропозиції S1812-473F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-473F S1812-473F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 47uH 1% 9ohm Shielded SMT Induc