S1812-682H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 3% 32ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-682H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-682H S1812-682H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 6.8uH 3% 32ohm Shielded SMT Induc