S1812-683J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 5% 7.6ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-683J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-683J S1812-683J Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 68uH 5% 7.6ohm Shielded SMT Induc