S1812-821H
S1812-821H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 820NH 614MA 530MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 155MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 nH
Current Rating (Amps): 614 mA