S1812-822G
S1812-822G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.44Ohm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 30MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric)
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2UH 372MA 1.44OHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.44Ohm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 30MHz, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: 1812 (4532 Metric), Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm).
Інші пропозиції S1812-822G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-822G S1812-822G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 8.2uH 2% 30ohm Shielded SMT Induc