S1812-823J API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 82uH 5% 7.2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812-823J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-823J S1812-823J Виробник : Delevan S1812.pdf RF Inductors - SMD 82uH 5% 7.2ohm Shielded SMT Induc