S1812-823K
S1812-823K Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max
Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 7.2MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 196 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 5.2Ohm Max, Q @ Freq: 50 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 7.2MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 196 mA.
Інші пропозиції S1812-823K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812-823K S1812-823K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf RF Inductors - SMD 82uH 10%