Продукція > DELEVAN > S1812R-102K
S1812R-102K
S1812R-102K Delevan
page27_s1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 350mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 160MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 755 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 350mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 160MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 755 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-102K S1812R-102K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf Description: FIXED IND 1UH 755MA 350 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Q @ Freq: 40 @ 7.9MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 755 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S1812R-102K S1812R-102K Виробник : Delevan page27_s1812.pdf RF Inductors - SMD 1.0uH 10%
на замовлення 563 шт:
S1812R-102K S1812R-102K Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1.0uH 10%