S1812R-103G
S1812R-103G API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 2% 25ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-103G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-103G S1812R-103G Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 10uH 2% 25ohm Shielded SMT Induc