S1812R-103H
S1812R-103H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 10uH 3% 25ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-103H S1812R-103H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf RF Inductors - SMD 10uH 3% 25ohm Shielded SMT Induc