S1812R-103J
S1812R-103J API Delevan
S1812-23080.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 10uH 5% 25ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812R-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-103J S1812R-103J Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 10UH 333MA 1.8 OHM SMD