S1812R-105F
S1812R-105F API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1MH 60MA 55 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1000uH 1% 2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-105F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-105F S1812R-105F Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1000uH 1% 2ohm Shielded SMT Induc