S1812R-105H
S1812R-105H API Delevan Inc.
S1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1MH 60MA 55 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1000uH 3% 2ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1812R-105H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-105H S1812R-105H Виробник : API Delevan S1812-23080.pdf Fixed Inductors 1000uH 3% 2ohm Shielded SMT Induc