S1812R-105J
S1812R-105J API Delevan
S1812-23080.pdf
Виробник: API Delevan
Fixed Inductors 1000uH 5% 2ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1812R-105J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1812R-105J S1812R-105J Виробник : API Delevan Inc. S1812.pdf Description: FIXED IND 1MH 60MA 55 OHM SMD